روغن شتر مرغ

زیت لایف 

روغن شتر مرغ بعنوان یک فراورده آرایشی و همچنین بعنوان یک دارو برای درمان اختلالات پوستی استفاده می شود. این اثرات بعلت داشتن خاصیت مرطوب کننده گی و ضد التهابی روغن شتر مرغ است. حاوی ویتامین های ضروری،  امگا ۳، ۶ ، ۹ ، اسیدهای چرب ضروری و اسیدهای آمینه است و بخوبی به داخل لایه های پوست نفوذ کرده و آنها را سالم نگه میدارد.

سابقه مصرف روغن شتر مرغ به مصر و روم باستان و همچنین افریقا بر می گردد اما تا امروز بر مصارف این روغن هرچه بیشتر و بیشتر افزوده شده است. عمده این مصارف حفظ سلامت پوست، مو، ناخن و کنترل درد عضلات و مفاصل می باشد.

پوست: مصرف روغن شتر مرغ باعث شادابی و جوان ماندن پوست می شود. علاوه بر این باعث نرمی پوست شده و اثر ضد آفتاب دارد بنابراین از چروکیدگی زود رس پوست جلو گیری می کند. برای این منظور بهتر است روغن شتر مرغ شب ها قبل از خواب استفاده شود.

روغن شتر مرغ علاوه بر پوست سالم برای کنترل بیماریها و اختلالات  پوستی از جمله جوش صورت، درماتیت، اگزما، پسوریازیس، خراشیدگی ها، خشکی پوست، سوختگی های سطحی، آفتاب سوختگی، ترک لب ها و پاها ، موهای خشک و … کاربرد دارد. برای این منظور روزی دو بار و البته بمدت طولانی تر استفاده شود.

التهاب و درد مفاصل و عظلات: روغن شترمرغ دارای اثر ضد التهاب قوی است. به همین علت این روغن برای کنترل آرتریت، دردهای روماتیسمی ، دردهای عضلانی، بیماری های مفصلی و … استفاده می شود.

بسته بندی: لوسیون روغن شتر مرغ این شرکت در حجم های ۵، ۲۵،۱۰، ۳۸ و ۶۰ میلی لیتری عرضه شده است.

نگهداری: دور از نور و حرارت و در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه نگهداری شود. در صورت نگهداری در یخچال ، ابتدا انرا در دمای محیط قرار دهید تا به شکل مایع در آید سپس انرا چندین بار تکان داده و انگاه استفاده نمایید.